Bulletin k utkání #Muži 6
5. 3. 2022 - Play down - Florbal TJ Kobylisy
Bulletin k utkání#Muži 6

1. zápas Play-down Národní ligy 2021/2022

Muži vstupují do bojů o záchranu. V prvním kole play-down je čeká pražský soupeř Florbal TJ Kobylisy. S Kobylisami muži v této sezóně oba dva zápasy v základní části vyhráli (5:2, 9:6), takže jsou mírnými favority.

Série play-down se hraje na čtyři vítězná utkání. Vítěz série bude hrát baráž s týmem, který se do ní probojuje z play-up divize. Baráž se hraje na tři vítězná utkání.

Utkání se hraje 3 x 20 minut čistého času. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době se hraje desetiminutové prodloužení, hrané 5x5 a poté případně následují trestná střílení (5 na každé straně).

1. ,2. a případný 5. a 7. zápas se budou hrát na domácí palubovce, v turnovské hale TJ. Dalšími případnými hracími dny domácích zápasů jsou 19. 3. a 2. 4.

V rámci utkání máte možnost finančně podpořit Camp Sedmihorky, který pomáhá s ubytováním lidí, prchajících před válkou na Ukrajině. Viz zde: Florbal spojuje