Bulletin k utkání #Muži 8
19. 3. 2022 - Florbal TJ Kobylisy
Bulletin k utkání#Muži 8

5. zápas Play-down Národní ligy 2021/2022

Po úvodních dvou domácích výhrách cestovali muži minulý týden do Kobylis. Poté, co v sobotu podali dobrý výkon a jednoznačné vyhráli 10:5, se jim v neděli nepodařilo využít první matchball (prohra 3:5) a za stavu série 3:1 mají další na domácí půdě.

Série play-down se hraje na čtyři vítězná utkání. Vítěz série bude hrát baráž s týmem, který se do ní probojuje z play-up divize. Baráž se hraje na tři vítězná utkání.

Utkání se hraje 3 x 20 minut čistého času. V případě nerozhodného výsledku po základní hrací době se hraje desetiminutové prodloužení, hrané 5x5 a poté případně následují trestná střílení (5 na každé straně).

Případný 7. zápas se bude hrát na domácí palubovce, v turnovské hale TJ, 2. 4. 2022.