Bulletin k utkání #Muži 12
3. kolo Národní ligy 2022/2023
Bulletin k utkání#Muži 12

3. kolo Národní ligy 2022/2023: TJ Turnov - FbC Hradec Králové

Druhý domácí zápas bude ve znamení druhého střetu s novým týmem v této lize. Východočeši vstoupili do vyšší soutěže obstojně, když dokázali bodovat v obou odehraných zápasech. Dnes je ale řada na nás! ??

Ve třetím kole národní ligy se mezi sebou utkají týmy TJ Turnov a FbC Hradec Králové.
Domácí si v minulém kole proti Orce Čelákovice připsali první bod do tabulky. Po nepovedené první třetině, kterou turnovští prohráli 1:3 nastalo v týmovém výkonu velké zlepšení a postupem času se i zelenočerní propracovali k vedení. To bohužel dvě minuty před koncem ztratili, a tak o vítězi muselo rozhodnout následné prodloužení. V něm byli úspěšnější hráči Orky a připsali si tak ze zápasu o bod víc.
Náš soupeř z Hradce zažívá dobrý vstup do národní ligy. Jako nováček soutěže si dokázal po dvou utkání připsat 5 bodů za výhru proti Sokolu Rudné a výhru po samostatných nájezdech proti Náchodu. Vítěznou šňůru soupeře tak bude chtít tým Františka Záleského ukončit. Přijďte podpořit turnovské barvy v boji proti náročnému soupeři. Utkání začíná v sobotu od 20:00 ve sportovní hale TJ Turnov.