Bulletin k utkání #40
1. kolo Play-up Divize: FBC Spartak Kaplice (2.z.)
Bulletin k utkání#40

Úvodní slovo

Vstup do Play-up je za námi a dnes je na programu druhé utkání. Po napínavém utkání je stav v sérii 1:0 v náš prospěch. Získáme dnes matchpoint?

Série snad nemohla odstartovat více dramaticky. Po celých 60 minut základní hrací doby se oba týmy přetahovaly o vedení a ani  jeden z nich se nedostal dále, než do jednobrankového trháku. Po nepovedené první a druhé třetině měli v té třetí konečně navrch zelenočerní a  když už se zdálo, že gólem na 6:5 pohřbíme naděje Kaplice, došlo 4 a půl minuty před koncem opět k vyrovnání. Hned první zápas musel jít do prodloužení. V něm jsme ale dále pokračovali poměrně v jistém výkonu a již po 147 sekundách nám první výhru vystřelil, svým druhým gólem v zápase, Jonáš Mellan.

Úvodní utkání muselo být pro oko diváka slibným otevřením celého Play-up a nezbývá už jen než se těšit na vypuknutí dnešního pokračování!