Bulletin k utkání #38
21. kolo Divize 2023/24: Finance Novák FBK Jičín
Bulletin k utkání#38

Úvodní slovo

Než začnou boje v play-up, čekají turnovské florbalisty ještě dvě kola v základní části. Předposlední kolo s pořadovým číslem 21 odehrajeme na domácím hřišti proti nedalekému Jičínu!

Zelenočerní po fantastickém období mezi listopadem a lednem, kdy posbírali osm výher z osmi zápasů, trochu polevili ze svého tempa, jelikož z posledních 3 zápasů si odnesli 3 body po vítězství nad posledním Libercem "B". Minulý víkend, v souboji s vedoucí Rtyní, bohužel nedokázali prolomit letošní neporazitelnost Orlů na jejich domácím hřišti, a lídr tabulky jim nadělil vysokou porážku 9:2. Avšak díky výsledkům ostatních zápasů se podařilo turnovskému A-týmu po 4 letech zajistit místo v play-off, respektive play-up. Zisk bodů je ale stále stěžejní pro udržení na třetím postupovém místě.
Jičín se od našeho posledního střetu propadl ze středu tabulky na samotné dno a aktuálně zaujímá předposlední jedenáctou, tedy sestupovou, pozici. Na dostřel má však stále hned 3 mužstva, tudíž lze očekávat boj o udržení v Divizi až do posledního kola.

Zpět na úvod